Jak mam sobie poradzić z problemem alkoholowym?

Wydaje mi się ze mam problem z alkoholem nie wiem jak mam sobie z tym poradzić a wstydzę sie trochę przy znajomych żeby nie dowiedzieli ze chodzę na jakas terapie ...

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od pogratulowaniu Panu tego małego kroku w poszukiwaniu dla siebie porady - bo od tego małego kroku dzieją się wielkie rzeczy.

Z mojej strony chcę Panu powiedzieć, że świadomy krok w kierunku leczenia z uzależnienia jest odwagą i postawieniem na jakość życia, by nie g

Zachęcam Pana, by skupił się Pan na sobie, na swoich potrzebach oraz pragnieniach, kontaktując się z Poradnią Leczenia Uzależnień.

Z życzeniami dla Pana odwagi oraz sprawczości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605