Jak mam spowolnić wzwód?

Witam ,jak można spowolnić wzwód gdyż występuje on u mnie wręcz natychmiast gdy dochodzi do intymnego zbliżenia .Mam tu na myśli już grę wstępną gdzie moc podnieceni sięga zenitu.

Dzień dobry. Pytanie wymaga doprecyzowania. Proszę napisać co Pana niepokoi i dlaczego niepokoi.
Wzwód (erekcja) penisa jest zjawiskiem fizjologicznym (prawidłowym) przy podnieceniu seksualnym. Pozdrawiam. JW, Poznań. seksuologia.com