Jak mam szybko schudnąć? Mam 12 lat

Mam 12 lat, około 168 cm wzrostu i ważę 59 kilo ;((( uważam, że jestem za gruba :(( mam za grube uda i odstający brzuch pomocy. Jak schudnąć?
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie popadaj w kompleksy, gdyż Twoja masa ciała jest prawidłowa.
Jeśli chcesz wyszczuplić sylwetkę - ćwicz.

Przykładowe ćwiczenia (również na uda) znajdziesz w serwisie www.abccwiczenia.pl
Pamiętaj jednak, aby wykonywać je w obecności rodziców, którzy skontrolują czy robisz je prawidłowo.

Są one przeznaczone dla osób zdrowych.
Przeciwwskazaniem może być np. chory kręgosłup.
Pozdrawiam