Jak mam teraz zastosować tabletki?

Dzień dobry,przedstawię moją sytuację. Biorę tabletki antykoncepcyjne aidee od 6 miesięcy w tym miesiącu wyjechałam na urlop i zapomniałam wziąć ze sobą tabletek,i teraz w tym problem że pominęłam 7 tabletek z 3 tygodnia odbywałam również stosunki jak mam teraz postąpić?dziękuję

Najpierw wykluczyć ciążę, poczekać na swój okres i w pierwszym dniu krwawienia miesięcznego rozpocząć nowe opakowanie tabletek. Albo potraktować te 7 dni ( o ile to było nie mniej, nie więcej, a dokładnie 7 dni i poprzednie tabletki były przyjmowane prawidłowo) - tylko wtedy ta opcja wchodzi w grę) jako przerwę i dziś rozpocząć nowe opakowanie.