Jak mam wytrzymać to, że z wypłaty zostaje mi 80 złotych?

Moja sytuacja finansowa się pogorszyła. Mamy dziecko, 3-latka i zostaje z mojej i tyko mojej wypłaty 80 zł. Co mam zrobić? Moim zadaniem jest skończyć to, ale dziecko... - nie mam szans nic więcej zapewnić. Ludzie!

ponad rok temu

Witam!
Jeżeli sytuacja finansowa jest dramatyczna to proponowałabym, abyście udali się Państwo do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w swojej miejscowości lub Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tam po przedstawieniu swojej sytuacji materialnej powinniście Państwo otrzymać wsparcie finansowe.
Proszę również rozważyć możliwość zmiany pracy. Również organizacje przykościelne pomagają poprzez paczki żywnościowe itp. Proszę szukać pomocy, a także samemu starać zmienić się coś w swoim życiu. Bierność jest najgorszym rozwiązaniem, choć zdaję sobie sprawę, że w takich sytuacjach trudno jest myśleć pozytywnie.
Jeżeli zgłosicie się Państwo do PCPR to powinniście otrzymać również bezpłatne wsparcie psychologa, który będzie pracował z Wami nad motywacją, wspierał w podejmowaniu decyzji.
Pozdrawiam