Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak mam zrzucić fałdki tłuszczu?

Mam 11 lat, ważę 43 kg mam, 150 cm wzrostu i nie wiem jak mam zrzucić te fałdki tłuszczu z brzucha i z łydek. Mam w domu siłownię i ćwiczyłem, bo nie mam tak tłustych łydek, tylko mam zbite i twarde w miarę, ale i tak są duże, proszę Was, pomóżcie mi!
11 LAT ponad rok temu

Właściwości korzenia żeń-szeń

Korzeń życia ? tak nazywany jest w azjatyckim obszarze kulturowym żeń szeń. Lekarz Leszek Walentynowicz udziela informacji, dlaczego warto dostarczyć organizmowi żeń szeń, zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym.

Witam,

Twoja masa ciała świadczy o normie, dlatego nie ma potrzeby, abyś się odchudzał. Twarde i zbite łydki świadczą o umięśnieniu, co również nie jest niczym negatywnym. Dodatkowo ćwicząc te partie ciała, z których chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej, np. z brzucha, modelujesz ciało i je wysmuklasz.
Dlatego proponuję wykonywać przykładowo 20 minut ćwiczeń siłowych na określone partie ciała, np.: brzuszki, pompki, przysiady, ćwiczenia z tzw. motylkiem i inne, które znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl, a dalej minimum 30 minut ćwiczeń tlenowych, świetne będzie m.in. pływanie, które wysmukla ciało, przy czym nie jest męczące.
Pozdrawiam

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy