Jak MenoBlock TOTAL działa na organizm?

Jest to suplement, który w składzie ma witaminę D3, B6, E, kwas foliowy, ekstrakt z szyszek chmielu, soję i ekstrakt z nasion lnu.
Jest to suplement, więc nie ma szczegółowych badań na temat działania, czy choćby wchłaniania substancji czynnych.
W leczeniu menopauzy, jeśli objawy są silne i utrudniają normalny tryb życia, zalecałbym konsultację lekarską, zamiast testowania na sobie suplementów o wątpliwym składzie i skuteczności.