Jak mieć płaski brzuch i mniejsze biodra?

Mam pewien problem. Jestem dosyć chudą osobą - jedyne co się we mnie się odznacza to mój brzuch. W porównaniu do reszty mojego ciała jest dość spory, mam boczki - sporo tłuszczu. Mam wagę 51 kg wzrost 165 cm. Ważę tyle ile dziewczyny w klasie i do tego nic nie mam, ale nie mam pojęcia jak mam schudnąć na brzuchu. W dwa tygodnie chciałabym schudnąć. :( Są wakacje i wreszcie chciałabym bez wstydu wyjść na plaże w kostiumie kąpielowym. Co mam zrobić. Jakie ćwiczenia robić? Co jeść? Jakieś przepisy na ćwiczenia i jedzenie?
ponad rok temu

Są wakacje i wreszcie chciałabym bez wstydu wyjść na plaże w kostiumie kąpielowym. Co mam zrobić. Jakie ćwiczenia robić? Co jeść? Jakieś przepisy na ćwiczenia i jedzenie?
Witam,

Na pewno nie powinnaś podejmować diety odchudzającej.
Polecałabym odwiedzenie www.abccwiczenia.pl
Znajdziesz tam (w materiałach video) przykładowe ćwiczenia pomocne w kształtowaniu brzucha.
Piramida Zdrowego Żywienia dostępna jest na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam