Jak mieć większe zaufanie do swojej partnerki?

Witam mam taki problem caly czas mysle ze zdradza mnie moja ukochana caly czas jej wmawiam zdrady zabraniam kontaktu z kolezankami tak jak bym wogole jej nie ufal mysle o czyms np moze byla u kolezanki i tam jest jej byly i cos robili ze soba zdradzila mnie ogolnie lecze sie w poradni zdrowia psychicznego cpalem amfe palilem trawe lsdi dopalacze ale trzy razy teraz juz jestem kilka miesiecy bez narkotykow niechodze na zadna terapie lekarz przepisal citabax i perazin te leki mnie zamulaja tak ze nie da rady fukncjonowac normalnie lekarz mowi mi ze to nie cukierki zeby zmieniac odrazu lekki biore juz troche totalna porazka nic mi nie pomagaja chce podjac sie terapi mam coreczke z obecna pertnerka chce to wszystko ulozyc prosze powiedziec da sie to wyleczyc wszystko jest szansa ja chce byc normalnym ufajacym facetem a nie meczenikiem :((

Warto skorzystać z psychoterapii. Jeżeli nie chce pan być męczennikiem tylko ufającym facetem to należy naprawić to co popsute w psychice, samo sie nie zmieni.