Jak minimalnie poprawić jakość widzenia?

Na skutek urazu oka mam uszkodzony zwieracz źrenicy. Źrenica jest cały czas powiększona i bardzo słabo widzę na to oko, obraz jest nieostry. Czy są jakieś sposoby na chociaż minimalne poprawienie jakości widzenia? Czy w moim wypadku możliwe jest wszczepienie soczewki?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie się ze specjalistą chorób oczu. Pozdrawiam.