Jak modelować kształt twarzy?

Witam. Mam 22 lata i problem z nadmiernie grubą twarzą pomimo szczupłego ciała. Zastanawiam się jaki zabieg medycyny estetycznej pomógłby mi wyszczuplić twarz? Myślałam o lipolizie laserowej a następnie wolumetrii twarzy kwasem hialuronowym. Czy połączenie obydwu metod może dać dobre efekty?

Dzień Dobry Pani,

Pozwoliłam sobie, by odnieść się do Pani pytania...

Chciałabym Panią zainspirować do naturalnej techniki uzyskania oczekiwanego przez Panią efektu, poprzez systematyczną refleksoterapię twarzy, która byłaby metodą naturalną/długotrwałą/bez efektów ubocznych, do rozważenia czego Panią serdecznie zachęcam.

Gdyby miała Pani życzenie takiej zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Jest Pani bardzo młodą osobą. Rozumiem, że ma Pani problem z nadmiernie grubą twarzą. Zawsze warto aby problemem podzielić się z kimś najbliższym i zapytać go o obiektywną ocenę sytuacji. Może Pani zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację aby przedyskutować temat,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel