Jak mogę leczyć zaburzenia erekcji?

Mam 38 lat. Jestem w związku małżeńskim 13 lat. Dotychczas pozycie intymne ukladało nam się bardzo dobrze. Przez ostatnie pół roku mam zaburzenia wzwodu. Wyniki badań krwi, ciśnienie, cukier, badanie tarczycy, badanie gruczołu krokowego, prześwietlenie kręgosłupa okazały się w porządku.Podczas zbliżenia erekcja jest niepełna, jeżeli jest pełna to przez krótki czas albo w ogóle nie mogę się rozbudzić. Czy są na to jakieś skuteczne leki? Problemów psychologicznych ani stresów nie posiadam.

Witam!

Jeżeli wykluczone zostały przyczyny biologiczne zaburzeń, najprawdopodobniej problem tkwi w psychice. Nie musi Pan przeżywać silnego kryzysu czy stresu, żeby mieć problemy z erekcją. Warto, żebyście Państwo zdecydowali się na terapię dla par. Pana problem dotyczy również partnerki, dlatego terapia dla par może być dla Was możliwością rozwiązania problemów i dotarcia do przyczyn zaburzeń.

Pozdrawiam