Jak mogę odnaleźć siebie?

Dzień dobry, Jak odnaleźć siebie? Swoją drogę, powołanie do zawodu. Jestem na etapie ukończenia studiów ale nie mam w sobie 100% pewności czy to moja ścieżka a jeśli miałabym coś innego wybrać to nie wiem co mogłoby to być

Witam
Proszę zgłosić się do najbliższej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na spotkanie z doradcą zawodowym, który pomoże w rozpoznaniu pani kompetencji zawodowych i wspólnie pomoże znaleźć właściwe rozwiązanie opisanego problemu. Wizyta jest bezpłatna.
Pozdrawiam
Anna Szyda