Jak mogę pomóc sobie zajść w ciążę bez odstawiania dziecka od piersi?

Witam! Jestem matka karmiaca piersia ale coreczka ma juz prawie 2lata, takze je normalne posilki ale tez pije z piersi w nocy, ze dwa razy w dzien. Okres dostalam juz 3 miesiace po porodzie. Rodzilam 20 h naturalnie po czym niestety nadal nie bylo postepu (8cm rozwarcia) wiec zdecydowano, ze zrobia mi cesarke. Bardzo chcialabym zajsc w kolejna ciaze. Nie zabezpieczamy sie z mezem juz od 4 miesiecy i staramy sie trafiac w owulacje (wdg kalendarzyka obserwacji sluzu). Jak moge pomoc sobie zajsc w ciaze bez odstawiania dziecka od piersi?

Lek. Tomasz Budlewski

wizyta u lekarza ginekologa i ustalenie optymalnego postępowania, sprawdzenie przede wsyztskim czy występuje owulacja, można spróbować testów dostępnych w aptece.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.