Jak mogę pomóz mojej córce?

Proszę o pomoc!moja córce przepisano lek celexa/pod tą nazwą jest on w USA/dawka 20 mg!teraz zmniejsza dawkę bo żle się czuję bierze 17.5 wymiotuje ma kołatanie serca.Mówię jej aby bra brąła 10 mg twierdzi że lekarz nie zezwala.ona uważa że ma depresję bo zaczęła super pracę i nie podoła!ja jako matka szaleję.próbuję z nią rozmawiać etc.czy jest jakis inny lek o zmniejszonym działaniu mówię jej ze widocznie ten lek jej nie służy ma również problemy z zasypianiem. Bierze 1/4 zolpidenu może tych 2 leków nie można łaczyç.prosze mi pomóc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę stosować leki zgodnie z zaleceniami lekarza psychiatry. Proszę dobrowolnie nie zmieniać dawek leków