Jak mogę poradzić sobie z mdłościami?

Mam straszne mdłości parę razy w miesiącu robiłam gastroskopie wyszło przewlekłe zapalenie żołądka i przełyk Barretta bralam ipp40 później dexilant 30 a teraz helides 40 tabletki przyjmuje 4miesiace i żadnej poprawy nie widać mdłości dalej są silne i występują parę razy w miesiącu czasem 2-3 dni pod rząd. Nie wiem jak sobie z tym radzić??

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do gastroenterologa i kierować się jego zaleceniami