Jak mogę pozbyć się tych zmian na mosznie?

Witam mam 30 lat. Kilka miesięcy temu zauważyłem na skórze moszny lewego jądra krwiaczka koloru czerwonego ok 2 mm lekko wyniosły ponad skórę. Nie przejalem się tym myślałem że się wchlonie. Byłem zajęty pracą przeprowadzka itd. Dziś w trakcie kąpieli zauważyłem że tych zmian jest znacznie więcej na skórze moszny widać poszerzone naczynka to właśnie na nich te zmiany się znajdują. Byłem u lekarza rozpoznał angiokeratoma nie przepisał żadnych leków maści kompletnie nic. Szukam w internecie możliwości leczenia tego czegoś bo wygląda to dość "brzydko". Natchnalem się przypadkiem na artykuł że tego typu zmiany mogą być spowodowane choroba genetyczną czy to możliwe że przez tyle lat owa choroba daje dopiero teraz o sobie znać? Dodam że na temat samoistnej angiokeratomy nie znalazłem żadnego artykułu mozliwosci leczenia itd. Mam żylaki powrózka nasiennego właśnie lewego jądra tam gdzie znajdują się te zmiany może to przez to? Czy są jakieś tabletki maści cokolwiek żeby się tego pozbyć? Proszę o odpowiedź.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Mogą te zmiany być spowodowane obecnością żylaków powrózka nasiennego. Radziłbym udać się na wizytę do urologa - żylaki powrózka nasiennego leczy się operacyjnie. Pozdrawiam.