Jak mogę przytyć 5 kilogramów?

Witam jest mi ciężko przytyć ale przez jakieś 2 lata nabrałam dodatkowe 5 kg dodam ze duzo jadłam w tym czasie. Teraz po miesiacu schodłam te 5 kg czy jest mozliwosc w 2 miesiace to nadrobic znowu?

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

Podała Pani zbyt mało informacji, żeby rzetelnie odpowiedzieć na pytanie. Radziłabym udać się do dietetyka, który przeanalizuje obecną sytuację i doradzi co robić.

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka

Dzień Dobry Pani,

Pani pytanie jest wskazaniem do osobistej konsultacji dietetycznej, celem uzyskania dla Pani zadowalającego efektu.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com