Jak mogę rozumieć moje wyniki na toksoplazmozę?

Witam, odebrałam wyniki na toxoplasmoze i nie do końca wiem jak je rozumieć. Jestem aktualnie w 9tygodniu ciąży. Mój wynik IgM jest niereaktywny (wartość indeksu wynosi 0,36) natomiast wynik IgG jest bardzo wysoki bo wynosi >650 lU/ml dodatkowo obok tego wyniku jest strzałka do góry. Bardzo prosiłabym o odpowiedź jak to rozumieć. Posiadam w domu dwa koty. Pozdrawiam

Szanowna Pani wynik sugeruje przebytą chorobę w przeszłości aczkolwiek myślę że dobrze by było zbadać awidność przeciwciał IgG