Jak mogę schudnąć bezboleśnie, szybko i skutecznie?

Witam;) Mam 12 lat i boję się, że wpadnę w anokersje. Mam 150 cm wzrostu i ważę 47 kg. Boję się, że mam nadwagę. Proszę z całego serca o poradę. Ciągle chce mi się słodyczy i kręci mi się w głowie;((
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Koniecznie porozmawiaj o swoim problemie z rodzicami.
Obsesyjne myślenie o sylwetce nie jest dla Ciebie dobre.
Jeśli boisz się, że możesz cierpieć lub zachorować na anoreksję, swoje pytania możesz zadać na www.abcanoreksja.pl
Ze swojej strony polecam Ci konsultację lekarską, ponieważ pisałaś o zawrotach głowy.
Prawidłowe odżywianie ułatwi Ci Piramida Zdrowego Żywienia: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Nie przejmuj się tak swoim ciałem, nie bądź nadmiernie krytyczna.
Zaakceptuj się.
Możesz także więcej czasu poświęcić na aktywność fizyczną (i jednocześnie się nie głodzić).

Pozdrawiam