Jak mogę schudnąć z pośladków i łydek? Czy moja waga jest odpowiednia?

Mam 13 lat i ważę 54 kg przy wzroście 160 cm. Jestem aktywna fizycznie, prócz tego, że ćwiczę ostro na wf., to uprawiam także sport w domu. Moja mama jest szczuplejsza ode mnie, a tata też jest chudy, tylko ma muskuły. Codziennie jem 3 posiłki: obiad, kolacja i niekiedy śniadanie, a jak nie śniadanie, to jem słodycze, ale to bardzo rzadko, raz na dwa tygodnie. Wszystko mi pasuje, ale te nogi... One są grube. Chciałabym schudnąć z nich... Proszę doradzić mi, co mam robić, bo ćwiczyłam bardzo dużo na nie, ale nie pomogło. Co mam robić? Nie chcę mieć grubych nóg...
13 LAT ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI wynosi 21. Na siatce centylowej jest to obszar 75 centyla. Twoja masa ciała jest prawidłowa. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam