Jak mogę skutecznie schudnąć? Jaka dieta?

Witam! Mam 16 lat 165 cm wzrostu ważę 68 kg. Źle się czuje w swoim ciele . Mam rozstępy na udach. Kiedyś próbowałam się odchudzać. Potrafiłam schudnąć nawet 2 kg w tydzień nie głodując się. codziennie piłam 1,5 l wody Proszę o pomoc. Pozdrawiam !
16 LAT ponad rok temu

Witam,

W chwili obecnej masz "lekką" nadwagę, którą z łatwością zlikwidujesz, jeśli:
- będziesz jadała posiłki o stałych porach (łącznie 4-5 dziennie, każdy co ok. 3h)
- będziesz unikała jedzenia tuż przed zaśnięciem
- nie będziesz podjadała między głównymi posiłkami
- postarasz się wyeliminować kaloryczne produkty: http://portal.abczdrowie.pl/produkty-zakazane-w-diecie
- wyeliminujesz cukier dodawany do herbaty oraz inne słodzone napoje
- zwiększysz spożycie warzyw
- będziesz unikała tłustych, smażonych dań typu kotlet schabowy
- będziesz spożywała różnorodne i zdrowe produkty: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
- zadbasz o codzienną aktywność fizyczną (www.abccwiczenia.pl)

Pozdrawiam
_______________________
Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami.