Jak mogę sobie pomóc z napadami lękowymi?

Dobry wieczór zmagam się z problemem od długiego czasu , Mam napady leków jeśli mam jechać za granice np wyjść do ludzi mi obcych nawet jak jestem w domu ten strach nie przestaje mi dokuczać , czuje się że mam ciężką głowę słabe barki ciężko mi coś nosić , Nie mogę normalnie myśleć mój mózg się jakby wyłancza mam problem ze zrozumieniem co sie do mnie mówi czasami co jest dla nie irytujące mam też w sobie agresję nad która ciężko mi zapanować iwgl wiele tego jest wiecej może mi Pani pomoc ?

Dzień dobry. Opisane przez Pana objawy wskazują na podwyższony poziom lęku ogólnego. Aby postawić pełną diagnozę musi Pan skontaktować się z psychologiem umawiając się na bezpośrednią wizytę. Mimo odczuwania dużej uciążliwości obecnych symptomów, zapewniam Pana, że podjęcie pracy z psychologiem lub psychoterapeutą przyniesie Panu ulgę i powrót do równowagi wewnętrznej. Wielu Klientów zmaga się z podobnymi trudnościami. Praca poznawcza i zastosowanie odpowiednich technik terapeutycznych pozwala z powodzeniem na uporania się z powyższymi objawami. Zachęcam do podjęcia jak najszybciej kroków w kierunku proponowanej przeze mnie współpracy ze specjalistą. Pozdrawiam.

www.progress.warszawa.pl

Witam Pana
Pani objawy wskazują na zaburzenia lękowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym
sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pana życia.
Prawdopodobnie stres lub jakieś przykre
doświadczenia z przeszłości wywołały u Pana
bezpodstawny, a jednak dla Pana przeraźliwy lęk.
Lęk, którego przyczyna często jest nieuświadomiona,
staje się wszechobecny i przyjmuje postać
różnych fobii - stąd u Pani lęk przed kontaktami
z ludźmi, nazywany fobią społeczną lub antropofobią.
Zaburzenia lękowe, w tym fobia społeczna
nie tylko dezorganizują życie, ale też przynoszą
poczucie niepewności i zagubienia, ograniczają
niezależność, hamują aktywność społeczną
i utrudniają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie,
zabierając tym samym całą radość życia.
Człowiek, dotknięty fobią społeczną w relacjach z innymi
ludźmi stale doświadcza obezwładniającego lęku
i nieustannie przeżywa katusze.
Zdarza się, że nawet wyobrażenie sobie jakiejś sytuacji
towarzyskiej czy nawet zwykłej rozmowy napełnia
ogromnym lękiem.
Bardzo ważne jest, żeby Pana problem został prawidłowo
zdiagnozowany i żeby Pan rozpoczął leczenie,
psychoterapię, gdyż fobia ta może doprowadzić
do izolacji społecznej.
Dlatego zachęcam Pana do skorzystania z psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami lęków oraz ich konsekwencjami.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam,

Aby uzyskać rzetelną i trafną diagnozę, musi Pan skontaktować się bezpośrednio z psychologiem. Jeśli przebywa Pan za granicą, możliwe są również konsultacje psychologiczne on-line przez SKYPE. Wpływ na samopoczucie Pana, występowanie lęku, może mieć wiele czynników, które w tym momencie nie zostały przez Pana wymienione czy też zauważone.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek