Jak mogę sobie poradzić z nawrotem nerwicy?

Witam. Lecze się na nerwicę i już było bardzo dobrze, ale od 3 dni objawy zaczynają nawracać. Boję się, że się cofam. Chodzę na terapię, ale nie biorę leków. Jak mogę sobie z tym poradzić? Czuje się jak psychopata..

Mgr Joanna Szlasa Psychologia

Dzień dobry, rozumiem, że wcześniej zażywała Pani leki. W sytuacji silnego nawrotu choroby, mimo toczącej się psychoterapii warto udać się na wizytę do psychiatry, który zdiagnozuje stan oraz zdecyduje czy wznowić farmakoterapię. Proszę nie zażywać leków samodzielnie, należy to skonsultować z lekarzem.
Pozdrawiam,
Joanna Szlasa