Jak mogę sprawdzić, czy mam boreliozę?

Mam pytanie o boreliozę. Mnóstwo stron opisuje co to, jakie są testy. Ale ja chciałabym zapytać co jeśli miałam rumień i dostała miesięczny antybiotyk. Powiedzino mi, że to wystarczy. Jestem osobą, która często przebywa w terenie, co dalej, skąd mogę wiedzieć czy jestem zdrowa, czy nie mam boreliozy z wczesniejszych lesnych wypadów? Test elisa jest na stweirdzenie, skoro miałam rumień, to chyba wiadomo, ze będzie pozytywny. Jak sprawdzić, czy nadal mam boreliozę?

Przyjedź do laboratorium Mgr. Kawa w Gorzycach za Sandomierzem kierunek na Nisko i Stalową Wolę . Ul Piłsudskiego 17. W razie wątpliwości wysyłamy krew do laboratorium w Berlinie, które jako jedyne w Europie ostatecznie ustala rozpoznanie lub wykluczenie Boreliozy. Te badania nie są refundowane.