Jak mogę szybko schudnąć w nogach i na brzuchu?

Mam 13 lat, ważę 63-65 kg, wzrost: 170 cm. Chciałabym schudnąć w nogach ponieważ mam problem z jeansami, przecierają mi się po 2-3 miesiącach. Mam też odstający brzuch, którego chciałabym aby nie było. Przeszkadza mi moja waga. Chcę schudnąć 15-20 kg w jak najszybszym czasie. Jak się do tego zabrać?
13 LAT ponad rok temu

Witam.

Po pierwsze Twoja waga jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać tym bardziej 20 kg! Jeśli masz problemem z tkanką tłuszczową w okolicach ud i brzucha zacznij unikać kalorycznych i niezdrowych przekąsek i odżywiać się według zdrowych zasad żywienia http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki oraz wykonywać ćwiczenia na te partie ciała: ćwiczenia z motylkiem, przysiady, brzuszki, jazda na rowerze, pływanie czy jogging. Zajrzyj też do ćwiczeń, które znajdziesz na naszej stronie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam.