Jak mogę szybko schudnąć w udach?

Witam, mam 18 lat, 156cm i 62 kg. Od małego zawsze miałam problem z moimi nogami, a zwłaszcza udami, ponieważ nigdy nie mogę na nich schudnąć, a na dodatek, kiedy próbuję, to jest na odwrót-prędzej przytyję. Oczywiście chodzę 1,5 km do szkoły, dużo chodzę do sklepów, ale nigdy nie mogę się zmotywować do prawidłowego odżywiania- jem dużo pieczywa, masła, z warzywami i owocami jest tak sobie, bo nie zawsze je kupuję. Proszę mi pomóc, jeżeli to będzie możliwe.

Witam,

Tylko Ty decydujesz o tym, co jesz i to od Twojej motywacji zależy czy będziesz odżywiała się zdrowo.
Twoja dieta powinna być urozmaicona, co oddaje Piramida Zdrowego Żywienia IŻŻ:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Odnośnie ud, w ich kształtowaniu istotne jest regularne podejmowanie ćwiczeń:
przykładowo - http://portal.abczdrowie.pl/miesnie-posladkowe-i-dwuglowe-ud-0
Zapoznaj się proszę z pozostałymi ćwiczeniami na www.abccwiczenia.pl
Pozdrawiam