Jak mogę uodpornić mojego 5-miesięcznego synka, aby rzadziej chorował?

Mam na imię Agnieszka i jestem mamą 5-miesięcznego synka, ktory odkąd się urodził ma ciągle długi katar w postaci flegmy (długi 5 cm). Bardzo go zatyka, jak jest przeziębiony, to się dusi. Chciałam prosić jeszcze jak go mogę uodpornić, aby mniej chorował?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

proponowałabym zakup w aptece prostego urządzenia o nazwie FRIDA, które w bardzo prosty i bezpieczny dla dziecka sposób pomaga usunąć wszystko, co zalega w nosku. Jeżeli jednak śluzówki są obrzęknięte, a katar przewlekły, proszę udać się z dzieckiem do lekarza.

Odpornośc u tak malutkich dzieci można wspierać tylko poprzez stosowanie probiotyków.

Proszę zapytać o tego rodzaju preparaty w aptece.