Jak mogę wydłużyć taki stosunek?

Witam, mam 24 lata. Z pierwszą partnerka nie miałem żadnych problemów seksualnych, po zakończeniu związku przez rok nie byłem z dziewczyną. Kiedy po tym czasie chciałem kochać się z dziewczyną dochodzę do organy po kilkunastu sekundach, czasem tylko jej dotyk lub założenie prezerwatywy wiąże się z erekcja, jak mogę wydłużyć stosunek?

Wczesny wytrysk jest bardzo częstą przypadłością mężczyzn pobudliwych seksualnie (o dużych potrzebach), zwłaszcza na początku związku. W seksuologii możemy mówić o zaburzeniu, jeśli stosunek trwa krócej niż 3 minuty. Nie można rozpoznać schorzenia, jeżeli mężczyzna podejmuje bardzo nieregularne kontakty seksualne, np. ze względu na pracę, brak stałej partnerki lub niechęć kobiety do współżycia. W takich okolicznościach prawie KAŻDY mężczyzna reaguje wczesnym wytryskiem, ponieważ taka jest ludzka fizjologia i organizm dąży do natychmiastowego rozładowania napięcia seksualnego i usunięcia nadmiaru nasienia.
Czasem nawyk przedwczesnego wytrysku powstaje na drodze częstej masurbacji - wielu mężczyzn onanizuje się dość szybko i krótko, mając na celu osiągnięcie natychmiastowego orgazmu i rozładowania. Sprawia to, że organizm "uczy się" osiągania finału w krótkim czasie.
W celu opóźnienia ejakulacji można zastosować szereg metod terapeutycznych - począwszy od regularnego, dość częstego współżycia, mającego na celu rozładowanie napięcia i niedoprowadzanie do jego skumulowania się (współżycie minimum 2-3 razy w tygodniu), poprzez zażywanie leków z grupy SSRI (są to leki antydepresyjne, których skutkiem "ubocznym" jest znaczące opóźnienie wytrysku - mogą zostać przepisane przez lekarza pierwszego kontaktu, urologa lub psychiatrę), po maści znieczulające nakładane na żołądź przed stosunkiem.
Zaleca się również używanie prezerwatyw, które zmniejszają tarcie pomiędzy penisem, a pochwą. Podczas stosunku wskazane jest odwracanie uwagi od bodźców seksualnych, co sprawia, że obniża się napięcie (można wyobrażać sobie różne rzeczy niezwiązane bezpośrednio z seksem - np. dotyczące pracy zawodowej, zobaczonego niedawno filmu itd.).
Bardzo skuteczne są także metody treningowe polegające na uciskaniu penisa przez zbliżającym się wytryskiem. Praktykę można wykonywać w parze lub indywidualnie. W obu przypadkach kluczem do opanowania wytrysku jest ucisk penisa w stanie erekcji na złączeniu jego trzonu z żołędzią. W momencie narastającego podniecenia, gdy mężczyzna czuje, że zbliża się moment wytrysku, należy chwycić penisa tak, aby kciuk umieszczony był na wędzidełku, a pozostałe palce na lub w pobliżu rowka wokół żołędzi i silnie ucisnąć (nie powodując bólu) na czas 3-4 sekund. Po 30 sekundach przerwy od zakończenia ucisku możliwe jest kontynuowanie stosunku. Nie wolno stosować ucisku jeśli członek nie jest w stanie wzwodu. Metoda ta jest skuteczna w 90% przypadków i pozwala zyskać niemal pełną kontrolę nad ejakulacją.