Jak mogę wyleczyć zdiagnozowane 3 nadżerki w dolnej części przełyku?

Jak moge wyleczyc zdiagnozowane 3 nadzerki w dolnej czesci przelyku..? B.prosze o mozliwie szybka odpowiedz jak moge sie ich pozbyc? Bardzo mi dokuczaja, czy powinnam zsstosowac m.in.len?Za odpowiedz bede bardzo wdzieczna.

Lek. Paweł Szadkowski

Zmiany zlokalizowane w przełyku (w zależności od przyczyny, występowania metaplazji/dysplazji) wymagają najczęściej leczenia zmniejszającego wydzielanie soku żołądkowego (i czasem innego postępowania). Sugeruję omówić leczenie z lekarzem prowadzącym lub gastroenterologiem.