Jak mogę wyrzeźbić łydki i uda?

Mam problem, bo nie wiem jakie ćwiczenia wykonywać na uda i łydki, żeby je wyrobić ;/ Mam strasznie grube łydki i uda, a chcę się zapisać do klubu sportowego, a tam wszystkie dziewczyny chodzą w krótkich spodenkach, a ja się wstydzę ;/ PROSZĘ O POMOC !! Z góry dziękuję ;)

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

By wyrzeźbić określone partie ciała, konieczne jest stosowanie konkretnych ćwiczeń skierowanych na odpowiednie grupy mięśni. Pamiętaj jednak, że efekty ćwiczeń widoczne będą dopiero po pewnym czasie systematycznych działań.

Polecamy Ci, byś odwiedziła naszą stronę abccwiczenia.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo przykładowych propozycji. Ponieważ chcesz wyrzeźbić nogi, możesz także biegać, jeździć na rowerze czy rolkach. Oczywiście możesz także zapisać się na siłownię, gdzie specjaliści trenerzy dobiorą dla Ciebie konkretne ćwiczenia. Pamiętaj, że chodzenie do takich klubów sportowych nie wymaga chodzenia w krótkich spodenkach. Możesz zacząć od długich, a z czasem, kiedy pojawią się efekty, zamienisz je na krótkie.