Jak mogę zadowolić mojego partnera ?

Jestem z moim chłopakiem może nie długo, ale lubimy się zabawiać. Jak najszybciej mogę doprowadzić go do erekcji? I jakie są także inne sposoby na zadowolenie go? Z góry dziękuję :)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

szybkie doprowadzenie partnera do wzwodu jest tylko kwestią Pani fantazji. Nie wiem, co lubi Pani partner, ale na większość mężczyzn pozytywnie wpływa seksowna bielizna, amatorski striptiz, masaż erotyczny, pieszczenie ręką genitaliów...

Myślę, że już sama Pani inicjatywa powinna wzbudzić u niego pozytywne emocje. Z czasem, metodą prób i błędów, dowie się Pani, co najbardziej kręci Pani partnera.