Jak mogę zinterpretować swoje wyniki badań hormonów?

Lekarz przepisał nowotyral 100ug 20ug Badanie tsh(icd-9:l69) wynik 0,016 Termin kolejnej wizyty za miesiąc cór obić

Lek. Paweł Szadkowski

Pana opis nie pozwala na dokładną interpretację. Jeśli leczenie zostało zlecone wcześniej i kontrola TSH po kilku tygodniach jest wynikiem powyżej tzn. że wymaga pan najprawdopodobniej zmiany dawki. Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego.