Jak mogę zinterpretować takie MR głowy?

Badanie MR głowy. Urodziłem się w 1944 roku. Proszę o interpretację wyniku badania MR głowy : W istocie białej obu półkul mózgowych widoczne są liczne zmiany o charakterze przewlekłych zmian naczyniopochodnych. Mózgowie bez zmian ogniskowych. Zaniki korowe. Układ komorowy symetryczny, nieprzemieszczony, nieposzerzony. Struktury tylnego dołu czaszki oraz okolice obu kątów mostowo-móżdżkowy prawidłowe. Po podaniu kontrastu bez patologicznego wzmocnienia.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten należy interpretować jedynie wraz ze znajomością stanu pacjenta. Proszę udać się z tym wynikiem do lekarza, który zlecił badanie. Pozdrawiam.