Jak mogę zrzucić kilka zbędnych kilogramów?

Mam 14 lat, ważę około 58 kg, wzrost około160 cm, aktywność podejmuję tylko na lekcjach wf, czyli 2 godzinki w tygodniu. Wcześniej próbowałam się odchudzać, ale nie przynosiło to wielkich rezultatów. W mojej rodzinie nikt nie ma nadwagi.
14 LAT ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI wynosi 22,65. Odpowiada to przedziałowi między 75-90 centylem. Nie masz nadwagi. Postaraj się więcej ruszać i unikać bomb kalorycznych. Zachowaj umiar w ilości spożywanych słodyczy.

Pozdrawiam