Jak mogę zwiększyć swoją odporność i unikać infekcji?

witam swrdecznie. Jestem nauczycielką przedszkola. Bardzo lubię swoja prace ale ostatnio łapię sporo wirusów. Zaczęło się od półpaśca- przebieg łagodny. Teraz mam dwie czerwone krosty w jamie ustnej- w przedszkolu panuje wirus bostoński. Lekarz zasugerował, że to bostonka. Dlaczego co chwile coś łapie. Odżywiam się zdrowo, jem tran, bez, morfologia i wyniki ok. Jak zwiększyć odporność.

Jest Pani narażona na liczne kontakty z wirusami i bakteriami przez środowisko w którym Pani pracuje, to zupełnie normalne. Odporności nie da się zwiększyć, każda kolejna infekcja zwiększa pamięć immunologiczną, co jest plusem. Zalecałabym jedynie 2000jm/dobę witD3.