Jak może zdrowo i bez efektu jo-jo schudnąć 15- latka?

Witam serdecznie. A więc mam 15 lat, 158 i ważę 54 kg! Wiem że moja waga jest odpowiednia... ale nie czuję się dobrze w swoim ciele. Chciałabym stracić parę centymetrów w biodrach i udach. Nie zależy mi zbytnio na mięśniach. Błagam, pomóżcie. Z góry dziękuję ;*

Witam!

Polecam serwis abccwiczenia.pl. Znajdziesz tam przykładowe ćwiczenia, opis wykonania oraz przydatność w kształtowaniu konkretnych partii ciała. Pamiętaj, iż tkanka tłuszczowa zaczyna być spalana po ok. 30 minutach ćwiczeń o umiarkowanej intensywności.

Z diety należałoby wyeliminować: cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, tłuste wędliny, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kotlety, kluski, ciasta, ciasteczka, fast-foody, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka).

Pozdrawiam ciepło