Jak można łączyć Sertralinę?

Witam. Chciałam zapytać jaki lek antyalergiczny (lub masc) mogę połączyć z sertraliną 50mg, ponieważ brytyjscy farmaceuci i tutejsi lekarze nie znają odpowiedzi. Cokolwiek mi doradzą w ulotce jest napisane inaczej. Mam AZS na twarzy.Nie zawsze, ale nasila sié wiosną i jesienią. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani konkretnego leku, jaki chce Pani łączyć z sertraliną, ale nie powinno być powodu do niepokoju. Leki antyalergiczne nie wpływają na metabolizm i działanie sertraliny.