Jak można leczyć nadwrażliwość na dźwięki?

Mam problem z nadwrazliwoscia ns dzwieki , lecze sie na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, odczowam paniczny strach odnosnie moich sasiadow na gorze, nosze stopery w ciagu dnia jak I w nocy, kiedy je wyjmuje lek sie wzmaga, chodze na terapie, pani psycholog kaze wyjmowac stopery, ale ja nie umiem bez nich funkcjonowac teraz. Co moge zrobic ? Zakladac czy nie, wyjmuje je na godzine , dwie

Dzień dobry,
skoro chodzi Pani na terapię, to poruszana kwestia powinna znaleźć miejsce do omówienia na sesji. Stawiane przez Panią pytania mogą świadczyć o małym zaufaniu do terapeuty i słabej współpracy między Wami. Jeśli jest to początkowy etap terapii, to wyjaśnia Pani niepewność i wątpliwości. Bardzo ważne aby rozmawiała Pani o swoich wątpliwościach i uczuciach z terapeutą. Pozdrawiam serdecznie :)