Jak można leczyć nowotwór złośliwy wątroby?

Witam Panie Profesorze chciałam zadać pytanie o chorobę mojego taty. W grudniu dowiedzieliśmy się, że tato ma nowotwora złośliwego wątroby (guz około 9 cm w prawym płacie i ogniska wtórne) oraz przewodów żółciowych wewnątrzwątrobowych. W styczniu był zabieg protezowania wątroby. Nie udało się uzyskać dostępu do LPW. Zostały zaprotezowane dwa przewody prawego płata wątroby. Po zabiegu tato powinnien przynajmniej częściowo odżółknąć niestety tak się nie stało. Czy można coś jeszcze zrobić leczyć?

Witam , mam za mało danych na temat stopnia zaawansowania choroby , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnie! Według mojej oceny rokowanie jest bbb.poważne!!! z.żurawski