Jak można leczyć silne ataki paniki?

Mam duży problem i nie wiem co robić. Jakiś czas temu brałem parogen, był okres bez tego leku i nie było żadnych ataków. Nagle tydzień temu po osobistej ciężkiej sytuacji osobistej nie wiem skąd silny atak paniki, straszny lęk i próba samobójcze. Znajomi wyczuli sytuację i powstrzymali mnie. Na drugi dzień trafiłem do specjalisty, dostałem spowrotem parogen, który biorę, ale jak na razie nie widzę poprawy. Na wieczór sympramol, tylko boje się, czy ty leki można razem brać. Jestem śpiący cały czas, ale problemy mam ze spaniem. Zawroty głowy i gonitwa myśli, co z tym idzie również myśli samobójcze. Leżę w łóżku z lekiem i nie daje rady wyjść nawet do sklepu po jedzenie. Boję się ze wszystkim. Pytanie ważne dla mnie, czy Parogen można brać z lekiem sympramol i co zrobić ze sobą bo nie daje rady. Mężczyzna 36 lat

Witam,
aby zaczął zadziać parogen potrzebujemy czasu ok. 4 tyg.=/- 2 tyg. Można go brać z sympramolem. Obecnie mamy tez lek o działaniu przeciwlękowym o nazwie pregabalina. W razie konieczności zawsze można i tego leku spróbować. Pozdrawiam.