Jak można leczyć zaburzenia erekcji?

Witam. Mąż od jakiegoś czasu (2 miesiące) ma problemy z utrzymaniem erekcji. Był u seksuologa, który zalecił brać Sildenafil przez 16 dni po 1/4 tabletki. Wyniki badań, które zlecił seksuolog są w normie. Czy jeśli po tych tabletkach nastąpi poprawa z utrzymaniem erekcji mąż będzie musiał dalej brać te tabletki?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe tego odgadnąć. Zaburzenia erekcji mają różne przyczyny, różne mechanizmy i różne reakcje na leczenia farmakologiczne czy terapeutyczne. Należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza i obserwować sytuację z dystansem i pozytywnym nastawieniem.

Pozdrawiam!