Jak można pomóc dziecku z objawami autyzmu?
Witam, synu rehabilitowany 2xtyg (wzmożone napięcie mięśniowe). Przez 14 mcy przybrał tylko 4 kg choć apetyt ma duży (pierś na żądanie plus 5-6 stałych. Luty- podwyższony kwas metylomalanowy (22,norma <10),wysoka homocysteine, niedobór żelaza, obniżone Iga w surowicy. Teraz b12 w normie, holo tc 60 (40-60:zaleca się bad MMA), wykazuje teraz cechy autyzmu :( jak mu pomóc? Jakieś badania? Co mogę zrobić?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Odbijanie powietrza po karmieniu piersi
Kiedy dziecko po karmieniu piersią będzie już najedzone, powinniśmy doprowadzić do tego, by mu się odbiło. Jak to zrobić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.
Witam
Niestety nie podała Pani wieku dziecka ani objawów, które świadczyć by mogły o zagrożeniu autyzmem.
Są to bardzo ważne czynniki bez których trudno jest udzielić jakichkolwiek rad czy wskazówek do stymulowania dziecka w domu.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
proszę podać więcej szczegółów: ile syn ma lat, w wyniku czego był rehabilitowany, jakie są to cechy autyzmu...
Pozdrawiam
PM