Jak można pomóc dziecku z objawami autyzmu?

Witam, synu rehabilitowany 2xtyg (wzmożone napięcie mięśniowe). Przez 14 mcy przybrał tylko 4 kg choć apetyt ma duży (pierś na żądanie plus 5-6 stałych. Luty- podwyższony kwas metylomalanowy (22,norma <10),wysoka homocysteine, niedobór żelaza, obniżone Iga w surowicy. Teraz b12 w normie, holo tc 60 (40-60:zaleca się bad MMA), wykazuje teraz cechy autyzmu :( jak mu pomóc? Jakieś badania? Co mogę zrobić?

Witam
Niestety nie podała Pani wieku dziecka ani objawów, które świadczyć by mogły o zagrożeniu autyzmem.
Są to bardzo ważne czynniki bez których trudno jest udzielić jakichkolwiek rad czy wskazówek do stymulowania dziecka w domu.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

proszę podać więcej szczegółów: ile syn ma lat, w wyniku czego był rehabilitowany, jakie są to cechy autyzmu...

Pozdrawiam
PM