Jak można pomóc osobie uzależnionej od alkoholu?

Dwa dni temu, żona zabrała matkę od jej konkubenta, gdzie przez dwa tygodnie pili alkohol. Od razu odstawiliśmy jej alkohol. Dzisiaj zaczęła dostrzegać zjawy, myli sie gdzie jest, wyzywa, krzyczy. Boimy się o siebie i dobytek, bo matka zachowuje się jak opętana. Co mamy robić?

Witam,

wskazane jest kompleksowe leczenie odwykowe - psychiatryczne, stacjonarne, w placówkach, które zajmują się - leczą osoby uzależnione.
Pozdrawiam serdecznie