Jak można poradzić sobie po zerwaniu z chłopakiem?

Ja od pól roku juz nie jestem z chlopakiem zerwał ze mną a mimo to caly czas mi sie sni mysle o nim mimo iż pojawił sie inny chłopak który zachowaniem jest naprawde lepszy i ja to widzę a mino to jak na razie nie mogę go pokochać choc naprawde chciałabym byc z nim szczęśliwa i calkowicie o tamtym zapomnieć....

Witam, żal po stracie związku jest porównywalny do doznania odejścia np z powodu śmierci danej osoby.Ten proces przechodzi się nawet do roku czasu. Warto jednak omówić Pani sytuację i emocje podczas sesji psychologicznej.Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Z Pani relacji, domniemam, że były Chłopak był dla Pani pierwszą ważną relacją uczuciową? i stąd mogą pojawiać się u Pani powroty myślowe (do przeszłości) o Nim.

Nie napisała Pani, co było powodem zerwania?
Czy była szczera rozmowa Chłopaka z Panią, czy otrzymała Pani wspierającą informację zwrotną, dotyczącą Waszej relacji?
Jak Pani czuła się w relacji z Pani byłym Chłopakiem?
Za czym Pani tęskni, czego nie ma w obecnej relacji?
Zadaje Pani te pytania, by sama sobie Pani na nie odpowiedziała, postrzegając swoja byłą relację, może z innej perspektywy?
Zazwyczaj odpowiedzialność za to, co i jak dzieje się w związku jest zależne od obu Partnerów.

Dostrzegła Pani, że obecny Chłopak jest dla Pani lepszym/innym Partnerem.
Myślę, że warto byłoby by skupić się na obecnej relacji z Chłopakiem, być może wnieść do niej to, czego Pani brakuje?

Po namyśle, sądzę, że zwyczajna rozmowa, pod okiem Psychologa
mogłaby być dla Pani przydatna, by mogła Pani zrozumieć Siebie...

Życzę Pani radości i miłości!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605