Jak można pozbyć się natrętnych myśli?

Proszę o pomoc! :( chce się pozbyć natrętnych myśli, wyobrażeń, snów związanych z seksualną przeszłością mojej byłej dziewczyny (której przeszłość de facto nie była zbyt bogata), wiem że tylko to jest przyczyną naszych kłótni i rozpadu związku. chyba niedługo oszaleje. Czy da się w ogóle z tym wygrać? Proszę o pomoc.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza