Jak można radzić sobie z bólem nogi w wieku 19-lat?

Witam mam 19 lat A więc zacznę oe początku, do 16 roku życia dużo uprawiałem sportu, potem poprzez operacje na klatke piersiową(kurza klatka) przestałem trenować, w sierpniu wyjechałem do pracy do Holandii coeziennie jeździłem do pracy na rowerze w tę i spowrotem(dodam że miałem przerwę w sporcie i na początku była to dla mnie trudność ale potem już z górki) wróciłem na 1 listopada i jakoś 22 listopada pewnej nocy podczas leżenia rozbolały mnie obie nogi(ból był taki silny typowo wzrostowy od kolan w dół) potem zauważyłem że ból się nasila podczas wysiłku i był tak silny że musiałem przerywać jakieś bieganie czy coś, potem zauważyłem że prawa noga boli bardziej, w sumie potem podczas wysiłku bolała mnie prawa, nawet czasem w nocy tak sama z siebie, jakoś w styczniu bol minął ale zaczął się problem który mam do dziś, otóż boli mnie lewa noga, zazwyczaj boli mnie wieczorem nawet jak leżę, po wysiłku także, po długim spaceru też ale gdy np. Parę razy wracałem po alkoholu do domu to bólu wogóle bie było, ból jest taki od kawałka nad kolanem w dół, jakoś w piszczeli oraz niżej w kostce, albo stawie skokowym, przes jakiś czas to minęło ale po chwili znowu wróciło, dodam że noga jest cała nie ma żadnego opuchnięcia ani nic, wygląda tak samo jak druga, ogólnie mam prawdopodobnie zespół niespokojnycy nóg i jak zasypiam to ciągle ruszam nogami oraz jak poczuje bol w nodze to odrazu robię takie kółka stopą(właśnie tą co boli lewą) czy to coś poważnego? Dodam że jestem dość szczupły i mam drobne kosci np cienkie nogi i nadgarski jak patyki, jem codziennie platki z mlekiem od 7 lat czasami 2x dziennie to ma jakiś związek?

Szanowny Panie nie widzę związku między dietą a objawami, najlepiej będzie jak uda się Pan do lekarza pierwszego kontaktu aby wykonać podstawowe badania