Jak można schudnąć na udach, biodrach i zniszczyć cellulit?

Mam 14 lat nie mam nadwagi, ale chciałabym schudnąć z jakieś 7 kg. Jakie ćwiczenia pomogłyby mi w zrealizowaniu swoich planów. Na wszystkie ćwiczenia się zgadzam, bo nie lubię diet. Ponieważ mieszkam na wsi nie ma tu basenu ani siłowni. Proszę o szybką odpowiedź.

14 LAT ponad rok temu

Witam,

Jesteś jeszcze bardzo młoda.
Jeśli masz prawidłową masę ciała, diety zdecydowanie nie są dla Ciebie.
Nie sądzę także,aby u tak młodej kobietki pojawił się cellulit.
Pochwalam jednak troskę o własne ciało.
Aktywność fizyczna jest jak najbardziej wskazana.
Wykorzystaj okres wiosny i spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.
Przykładowe ćwiczenia z opisem prawidłowego wykonania znajdziesz na www.abccwiczenia.pl
Pozdrawiam

P.S
Ćwiczenia możesz wykonywać pod warunkiem, iż nie ma ku nim żadnych przeciwwskazań.