Jak można się zakwalifikować na zmniejszenie żołądka?

Witam co trzeba zrobić by dostać się na operację zmniejszenie żołądka?mam 27 ważę 105kg przy wzroście 164cm.choruje na niedoczynność tarczycy byłam na diecie schudłam 15kg ale waga wzrosła o 20kg a teraz waga sie waha raz rośnie raz stoi.chcialabym się dostać na taką operację.za odpowiedz dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Jednym ze wskazań jest BMI 35-50, spełnia Pani ten warunek. Powinna się Pani umówić na wizytę do chirurga i omówić swój problem.