Jak można skrócić działanie botoksu?

Witam. Jak mozna skrocic dzialanie botoksu? Czy ma na to wpływ przyjmowanie magnezu lub sumplementu ktory wspomaga uklad nerwowy i tym samym odbudowe synaps?

Dzień dobry,
niestety nie mamy antidotum na działanie toksyny botulinowej.
Nagrzewanie i masaże miejsc poddanych zabiegowi mogą skrócić działanie botoxu. Proponuję jednak wizytę u lekarza wykonującego zabieg, pewne objawy można skorygować.
Pozdrawiam:)